Praha 10 - Vinohrady

MŠ HRADEŠÍNSKÁ

je školou rodinného typu s všestranným rozvíjením dovedností, schopností    a talentu dítěte v příjemné, klidné a pohodové atmosféře. Dvoutřídní mateřská škola s kapacitou 48 dětí je umístěna v malebné vile s příjemnou a kreativně vybavenou zahradou, kde každé dítko nalezne svůj oblíbený koutek. Prostředí školy a sehraný tým zaměstnanců s pozitivním a vstřícným přístupem a vystupováním směřuje k pohodě všech – naším cílem je šťastné  a spokojené dítě, které se cítí tak bezpečně, jako doma. Svou polohou, přístupem pedagogů a poskytovanou vysokou kvalitou prožitkového a projektového vzdělávání se tato škola již roky profiluje jako rodinná škola a je rodiči vyhledávána nejen pro svou polohu, ale již po několik generací si předávající pozitivní zkušenost z kvalitního předškolního vzdělávání          v naší škole. Jsme školka, kam chodí i rodiče s úsměvem a děti pak vodí i své děti.

VÍTEJTE

V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE

NÁSTĚNKA - SPOLEČNÁ PRO VŠECHNA PRACOVIŠTĚ ŠKOLY
NÁSTĚNKA - MŠ HRADEŠÍNSKÁ